Odmítnout vše můžete zde.


Od Prahy po dálnici D1 (exit 178-Ostrovačice), pak přes Říčany u Brna do Rosice u Brna, dále přes TetčiceNeslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál BURČÁK FESTU (pivovaru).

Od Ostravy po dálnici D1 (exit 182-Kývalka), pak do Rosice u Brna, dále přes TetčiceNeslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál BURČÁK FESTU (pivovaru).

Od Znojma přes Suchohrdly, dále ProsiměřiceHostěradiceMoravský KrumlovIvančice a z Ivančic na Oslavany a Padochov. V Padochově projet celou obcí až na konec směr Zbýšov u Brna a na konci po pravé straně asi 200 m před odbočním směr Zbýšov u Brna je areál BURČÁK FESTU (pivovaru).

Od Hradce Králové na Pardubice, přes ChrudimŽdírecŽďár nad SázavouVelká BítešŘíčany u Brna, pak do Rosice u Brna, dále přes TetčiceNeslovice a za Neslovicemi do prava do Padochova. Projet celý Padochov dolů směr Zbýšov u Brna a na konci Padochova po pravé straně je areál BURČÁK FESTU (pivovaru).